Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Kitesurfing na lagunie Sotavento

 20.00
 • PLN: 87.00zł
Indywidualne lekcje kitesurfingu z poskim instruktorem na lagunie Sotavento.

Prywatny rejs Palace Charter

 300.00
 • PLN: 1,305.00zł
Prywatny rejs na południu Fuerteventury, oferowany zawsze dla zamkniętych grup od 2 do 8 osób.

Surfing z polskim instruktorem

 20.00
 • PLN: 87.00zł
Poznaj jeden z najpiękniejszych sportów wodnych świata w miejscu nazywanym "Hawajami Europy".

Wycieczka motocyklowa enduro

 20.00
 • PLN: 87.00zł
Poznaj Fuerteventurę poza utartymi szlakami. Zdobądź nowe umiejętności i pewność siebie podczas wycieczki motocyklem enduro.

Piracki statek z Morro Jable

Od:  20.00
 • PLN: 87.00zł
Najbardziej rodzinna z wycieczek na oceanie z atrakcjami przygotowanymi szczególnie dla najmłodszych uczestników rejsu.  

Rejs na delfiny (speed boat)

Od:  12.00
 • PLN: 52.20zł
Ta wycieczka może być jednym z Twoich najlepszych wakacyjnych wspomnień na Fuerteventurze. Przeżyj przygodę na oceanie u południowych wybrzeży wyspy.  

Bilety do Oasis Wildlife Fuerteventura

Od:  39.50
 • PLN: 171.83zł
W największym na wyspie parku zoologicznobotanicznym znajdziecie wiele gatunków zwierząt: mieszkają tu m.in. słonie, zebry, wielbłądy, żyrafy, hipopotamy i surykatki.  

Katamaran z Caleta de Fuste

Od:  12.00
 • PLN: 52.20zł
Wycieczka pod żaglami dla wszystkich tych, którzy swój urlop planują w miejscowości Caleta de Fuste.  

Kameralny katamaran z Corralejo

Od:  13.00
 • PLN: 56.55zł
Rejs w kameralnej grupie (maksymalnie 20 osób) z portu w Corralejo to propozycja dla wszystkich tych, którzy spędzają urlop na północy wyspy: w Caleta de Fuste i w Corralejo.  

Katamaran z przeszklonym dnem

Od:  20.00
 • PLN: 87.00zł
Przygoda na oceanie dla wszystkich, którzy spędzają urlop w hotelach na południu Fuerteventury.

Jacht pod polską banderą

Od:  15.00
 • PLN: 65.25zł

Wycieczka jachtem żaglowym typu Jeanneau Sun Odyssey 42.2 to rejs z portu w Morro Jable w poszukiwaniu delfinów oraz żółwi. Kameralna grupa i polskojęzyczna obsługa na jachcie.

Jeżeli chcesz zarezerwować tę wycieczkę dla więcej niż 2 osób, skontaktuj się z nami (mail, telefon) przed założeniem rezerwacji. Strona na pokazuje faktycznej liczby wolnych miejsc.

Lobos Extra (północna Fuerteventura i wysepka Lobos)

Od:  14.00
 • PLN: 60.90zł

Lobos to wysepka u północnych wybrzeży Fuerteventury, która w całości jest rezerwatem biosfery. Stwarza idealne warunki dla miłośników pieszych wędrówek, a krystaliczne wody o lazurowym kolorze polecane są  osobom snurkującym. Wycieczka Lobos Extra łączy pobyt na wyspie ze zwiedzaniem północnej części Fuerteventury, w tym m.in. Popcorn Beach.

Jeżeli chcesz zarezerwować tę wycieczkę dla trzech osób lub więcej, skontaktuj się z nami przed założeniem rezerwacji - potwierdzimy dostępną liczbę miejsc na wybrany dzień (strona nie pokazuje faktycznej liczby wolnych miejsc). Uwaga: brak wolnych miejsc na ten program w najbliższych tygodniach. Najbliższy termin w sprzedaży - 9 lipca.  

Plaża Cofete i południe wyspy

Od:  14.00
 • PLN: 60.90zł
Wycieczka w kameralnej, kilkuosobowej grupie, pokazująca największe atrakcje Półwyspu Jandia. Jeśli chcesz zarezerwować tę wycieczkę na dowolny termin dla 3 osób lub więcej, skontaktuj się z nami (telefon, mail, whats app) przed założeniem rezerwacji - sprawdzimy dostępność na wybrany dzień. Strona nie pokazuje faktycznej liczby wolnych miejsc. UWAGA: brak wolnych miejsc na ten program do końca czerwca. Najbliższy termin w sprzedaży: 4 lipca.  

¡Hola Fuerteventura! (objazd wyspy)

Od:  20.00
 • PLN: 87.00zł
Klasyczny objazd z całodziennymi opowieściami polskiego przewodnika. Trasa, która pokazuje Fuerteventurę w najbardziej przekrojowy sposób. Bogaty i urozmaicony program, zwiedzanie i plażowanie. Trasa bez planowych przystanków w "zaprzyjaźnionych sklepach" i innych punktach komercyjnych. Po tym objeździe powiesz: "Zobaczyłem Fuerteventurę i potrafię o niej dużo opowiedzieć".

Lanzarote Premium

Od:  29.00
 • PLN: 126.15zł
Nasz bestseller od lat: wycieczka z Fuerteventury na sąsiednią, najbardziej wulkaniczną wyspę archipelagu Wysp Kanaryjskich - Lanzarote, która uznawana jest za najciekawsze pod względem atrakcji turystycznych miejsce w tej części świata.
Najbliższy dostępny termin: 3 lipca.