Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Piracki statek z Morro Jable

Od:  19.50
 • PLN: 91.65zł
Najbardziej rodzinna z wycieczek na oceanie z wieloma atrakcjami dedykowanymi szczególnie najmłodszym uczestnikom rejsu.  

Rejs na delfiny (speed boat)

Od:  10.00
 • PLN: 47.00zł
Ta wycieczka może być jednym z Twoich najlepszych wakacyjnych wspomnień na Fuerteventurze. Przeżyj przygodę na oceanie u południowych wybrzeży wyspy.  

Bilety do Oasis Wildlife z transferem

Od:  38.50
 • PLN: 180.95zł
W największym na wyspie parku zoologicznobotanicznym znajdziecie wiele gatunków zwierząt: mieszkają tu m.in. słonie, zebry, wielbłądy, żyrafy, hipopotamy i surykatki.  

Katamaran z Caleta de Fuste

Od:  59.00
 • PLN: 277.30zł
Wycieczka pod żaglami dla wszystkich tych, którzy swój urlop planują w miejscowości Caleta de Fuste.  

Kameralny katamaran z Corralejo

Od:  65.00
 • PLN: 305.50zł
Rejs w kameralnej grupie (maksymalnie 12 osób) z portu w Corralejo to propozycja dla wszystkich tych, którzy spędzają urlop na północy wyspy.  

Statek wycieczkowy z Morro Jable

Od:  19.00
 • PLN: 89.30zł
Przygoda na oceanie dla wszystkich, którzy spędzają urlop w hotelach na południu Fuerteventury.

Jacht pod polską banderą

Od:  19.00
 • PLN: 89.30zł

Wycieczka jachtem żaglowym typu Jeanneau Sun Odyssey 42.2 to rejs z portu w Morro Jable w poszukiwaniu delfinów oraz żółwi. Kameralna grupa i polskojęzyczna obsługa na jachcie.

 

Lobos Extra (północna Fuerteventura i wysepka Lobos)

Od:  10.00
 • PLN: 47.00zł

Lobos to wysepka u północnych wybrzeży Fuerteventury, która w całości jest rezerwatem biosfery. Stwarza idealne warunki dla miłośników pieszych wędrówek, a krystaliczne wody o lazurowym kolorze polecane są  osobom snurkującym. Wycieczka Lobos Extra łączy pobyt na wyspie ze zwiedzaniem północnej części Fuerteventury, w tym m.in. Popcorn Beach.

 

Plaża Cofete i południe wyspy

Od:  12.00
 • PLN: 56.40zł

Wycieczka w kameralnej, kilkuosobowej grupie, pokazująca największe atrakcje Półwyspu Jandia.

Nasz autorski, rozbudowany program - takiej wycieczki nie oferuje żaden inny organizator polskich wycieczek na Fuerteventurze. Oprócz plaży Cofete tego dnia pokażemy Ci wszystkie najciekawsze zakątki południa wyspy.  

¡Hola Fuerteventura! (objazd wyspy)

Od:  12.00
 • PLN: 56.40zł
Klasyczny objazd z całodziennymi opowieściami polskiego przewodnika. Trasa, która pokazuje Fuerteventurę w najbardziej przekrojowy sposób. Bogaty i urozmaicony program, zwiedzanie i plażowanie. Trasa bez planowych przystanków w "zaprzyjaźnionych sklepach" i innych punktach komercyjnych. Po tym objeździe powiesz: "Zobaczyłem Fuerteventurę i potrafię o niej dużo opowiedzieć".  

Lanzarote Premium

Od:  13.00
 • PLN: 61.10zł
Nasz bestseller od lat: wycieczka z Fuerteventury na sąsiednią, najbardziej wulkaniczną wyspę archipelagu Wysp Kanaryjskich - Lanzarote, która uznawana jest za najciekawsze pod względem atrakcji turystycznych miejsce w tej części świata.