Rico Canarias jest częścią rodziny Rico, w skład której wchodzi Rico Travel, największe biuro wycieczek fakultatywnych po polsku na terenie Republiki Dominikany oraz Rico Amor zajmujące się organizacją ślubów w rajskiej scenerii Karaibów. Od 2018 roku działa także Rico Mexico posiadające szeroką ofertę wycieczek po Meksyku.

Rico Canarias zaprasza na Fuerteventurę, którą co roku odwiedzają tysiące polskich turystów. Specjalizujemy się w organizowaniu autorskich programów zwiedzania, pośredniczymy w wynajmie samochodów, obsługujemy grupy i organizujemy sesje zdjęciowe w malowniczych plenerach wyspy.

Jesteśmy polską firmą zarejestrowaną na Wyspach Kanaryjskich. Posiadamy wszelkie wymagane prawem licencje oraz ubezpieczenie. Współpracujemy z najlepszymi lokalnymi przewodnikami oraz firmami transportowymi. Oferujemy Państwu wyjątkowe połączenie jakości w bardzo konkurencyjnych cenach.  Zapraszamy do wzięcia udziału w naszych wycieczkach i do spojrzenia na Fuerteventurę naszymi oczami. Spędźcie Państwo z nami wyjątkowy urlop na Wyspach Szczęśliwych.

Dlaczego warto z nami zwiedzić Fuerteventura

Wycieczki fakultatywne po polsku

Organizujemy najciekawsze wycieczki fakultatywne w języku polskim na wyspie Fuerteventura.

Najlepsze ceny wycieczek na Fuerteventurze

Gwarantujemy konkurencyjne ceny i najwyższą jakość oferowanych wycieczek.

Najciekawsze miejsca na Fuerteventurze

Zobacz najciekawsze miejsca na Fuerteventura na naszych wycieczkach.

Jesteśmy pasjonatami Wysp Kanaryjskich.

Jesteśmy pasjonatami Fuerteventura. Pokażemy Ci jej najlepsze strony!

O nas

Piotr – miłośnik Wysp Kanaryjskich, szczególnie Lanzarote i Fuerteventury. Doświadczenie w turystyce zbierał jako rezydent i pilot wycieczek największego polskiego biura podróży w takich krajach jak Turcja, Kenia, Jordania, Egipt, Hiszpania i Gruzja. Rodowity Opolanin i absolwent Uniwersytetu Opolskiego.

Gosia – wieloletnia pilotka wycieczek i rezydentka. Z pasją oprowadzała grupy turystyczne po Egipcie, Jordanii, Izraelu, Turcji oraz Gruzji. Miłośniczka podróży, dobrej kuchni i języków obcych. Absolwentka filologii arabskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Facebook
Rico Canarias- wycieczki fakultatywne Fuerteventura