Wyświetlanie 1–9 z 12 wyników

Surfing z polskim instruktorem

 20.00
  • PLN: 88.00zł
Poznaj jeden z najpiękniejszych sportów wodnych świata w miejscu nazywanym "Hawajami Europy".

Wycieczka motocyklowa enduro

 20.00
  • PLN: 88.00zł
Poznaj Fuerteventurę poza utartymi szlakami. Zdobądź nowe umiejętności i pewność siebie podczas wycieczki motocyklem enduro.

Rejs na delfiny (speed boat)

Od:  10.00
  • PLN: 44.00zł
Ta wycieczka może być jednym z Twoich najlepszych wakacyjnych wspomnień na Fuerteventurze. Przeżyj przygodę na oceanie u południowych wybrzeży wyspy.  

Bilety do Oasis Wildlife z transferem

Od:  39.50
  • PLN: 173.80zł
W największym na wyspie parku zoologicznobotanicznym znajdziecie wiele gatunków zwierząt: mieszkają tu m.in. słonie, zebry, wielbłądy, żyrafy, hipopotamy i surykatki.  

Katamaran z Caleta de Fuste

Od:  12.00
  • PLN: 52.80zł
Wycieczka pod żaglami dla wszystkich tych, którzy swój urlop planują w miejscowości Caleta de Fuste.  

Kameralny katamaran z Corralejo

Od:  13.00
  • PLN: 57.20zł
Rejs w kameralnej grupie (maksymalnie 20 osób) z portu w Corralejo to propozycja dla wszystkich tych, którzy spędzają urlop na północy wyspy: w Caleta de Fuste i w Corralejo.  

Katamaran z przeszklonym dnem

Od:  19.00
  • PLN: 83.60zł
Przygoda na oceanie dla wszystkich, którzy spędzają urlop w hotelach na południu Fuerteventury.

Jacht pod polską banderą

Od:  19.00
  • PLN: 83.60zł

Wycieczka jachtem żaglowym typu Jeanneau Sun Odyssey 42.2 to rejs z portu w Morro Jable w poszukiwaniu delfinów oraz żółwi. Kameralna grupa i polskojęzyczna obsługa na jachcie.

 

Lobos Extra (północna Fuerteventura i wysepka Lobos)

Od:  10.00
  • PLN: 44.00zł

Lobos to wysepka u północnych wybrzeży Fuerteventury, która w całości jest rezerwatem biosfery. Stwarza idealne warunki dla miłośników pieszych wędrówek, a krystaliczne wody o lazurowym kolorze polecane są  osobom snurkującym. Wycieczka Lobos Extra łączy pobyt na wyspie ze zwiedzaniem północnej części Fuerteventury, w tym m.in. Popcorn Beach.

Jeżeli chcesz zarezerwować tę wycieczkę dla trzech osób lub więcej, skontaktuj się z nami przed założeniem rezerwacji - potwierdzimy dostępną liczbę miejsc na wybrany dzień (strona nie pokazuje faktycznej liczby wolnych miejsc).